.

.

1Pcs СФР-400 1/2 BSP ПНЕВМАТСКИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ МОДЕРАТОР СОСЕМА НОВ

1Pcs СФР-400 1/2 BSP ПНЕВМАТСКИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ МОДЕРАТОР СОСЕМА НОВ

DEN 812.00
DEN 873.12
-7 %
Достапност

5 Mpa Max оперативни preesure : 1. Па се чувствуваат слободни да контакт. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. answer : ___________________________ Note : Бразил.Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Опис : СФР-400 1/2" BSP ПНЕВМАТСКИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ МОДЕРАТОР Количина : 1 buc Пневматски филтер за воздух модератор BSP1/2"СФР-400 Модел : СФР-400(Порта големина РК(RT) : 1/2") Течност : Воздух Доказ притисок : 1.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.0 Mpa Амбиентниот & течност температура : 5-60°C Номинална филтрација го оценувате : 40u M Препорачува подмачкување : Турбина бр.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.

Број На Модел На:
СФР-400 1/2
Тип:
филтер
Бренд Име:
PAWZYQ
R

Производи во категоријата