.

.

RBC2725 Пневматски Воздух Цилиндар Шок Апсорбер РБЦ 2725 К. Г. тема големина 27mm Удар 25mm СКМ тип Buffers со капа

RBC2725 Пневматски Воздух Цилиндар Шок Апсорбер РБЦ 2725 К. Г. тема големина 27mm Удар 25mm СКМ тип Buffers

DEN 1200.00
Достапност

Пневматски Воздух Цилиндар Шок Апсорбер РБЦ 2725 К. Г. тема големина 27mm Удар 25mm СКМ тип Buffers со капа
За голема количина цел,pls контактирајте со нас преку E-mail или whatsapp,со нетрпение очекувам да има бизнис со твоите : )

Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
RBC2725
Тип:
Шок Апсорбер
Модел:
RBC2725
OD:
27MM
мозочен удар:
25mm
R

Производи во категоријата