.

.

MKB32-10LN СКМ Тип Ротари Менгеме Цилиндар МК Серија MKB32*10LN 32-милиметри понесе 10мм мозочен удар

MKB32-10LN СКМ Тип Ротари Менгеме Цилиндар МК Серија MKB32*10LN 32-милиметри понесе 10мм мозочен удар

DEN 1556.16
Достапност

СКМ Тип Ротари Менгеме Цилиндар МК Серија MKB 32*10 LN 32-милиметри понесе 10мм мозочен удар
Ротационен Цилиндар Серија :
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MKB16*10 RN за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
MKB32*10LN
СКМ тип:
MKB
Постапувајќи режим:
Двонасочни
Оперативен Притисок:
0.7 Mpa
Амбиент и течност температура:
-10~60°C
Пакување:
едно парче воздух цилиндар
Тип:
Ротари Менгеме Цилиндар
Модел:
MKB32*10LN
Ротари агол:
90℃±10℃
Ротари Direaction:
Правец На Стрелките На Часовникот,Спротивно Од Стрелките На Часовникот
Клипот брзина:
50 до 200 mm/s
R

Производи во категоријата