.

.

Повеќе Тип MHL2-40D1 Arallel Стил Широко Отворање на Воздухот gripper Пневматски Цилиндри

Повеќе Тип MHL2-40D1 Arallel Стил Широко Отворање на Воздухот gripper Пневматски Цилиндри

DEN 10838.88
Достапност

Повеќе Тип MHL2-40 D1 Arallel Стил Широко Отворање на Воздухот gripper Пневматски Цилиндри
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е MHL2-25 D за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Број На Модел На:
MHL2-40D1
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
is_customized:
YES
Модел:
MHL2-40D1
акција:
двојно дејство
Подмачкување:
не се потребни
Течност:
Воздух
Амбиент и течност температура:
-10 до 60℃
Оперативен Притисок:
01 до 0.6 MPa
Повторливост:
±0.2 мм
Max.оперативен фреквенција:
60 в.стр.м
R

Производи во категоријата