.

.

15 дупки 2 парчиња/set 5 инчен воздух пескарење диск подлога , за воздух сандер со вакуум, за 125mm пневматски сандер 5

15 дупки 2 парчиња/set 5 инчен воздух пескарење диск подлога , за воздух сандер со вакуум, за 125mm пневматски

DEN 950.40
Достапност

2 парчиња/set 5" воздух пескарење диск за 5" воздух сандер со вакуум за 125mm пневматски сандер со vacuu Тема : М8*1.0

is_customized:
Yes
Бренд Име:
KATJASKY
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Други
R

Производи во категоријата