.

.

DL-Момци Нема Кошули Не Услугата Gals Слободни Пијалоци Калај Метал Знак Гаража Човек Пештерата Бар

DL-Момци Нема Кошули Не Услугата Gals Слободни Пијалоци Калај Метал Знак Гаража Човек Пештерата Бар

DEN 302.00
DEN 335.52
-10 %
Достапност


започнете
крајот
ОПИС
метал знак, знак одбор, логото на плакот
големина : 20cm*30cm
Технологија : вода трансфер печатење, живописни бои, никогаш нема да избледи
Материјал : Метал
Безбедност : еко-пријателски
Пакување : секој во една меур торба или поли торба
здраво пријател, ако треба масовно нарачате ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас .ние ќе ги испратите сите на сликите за да можете да изберете и да ви даде најниска цена можеме да ви благодариме!!!

Број На Модел На:
Метал Знак
Бренд Име:
dingleiever
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Метал
Стил:
Југоисточна Азија
R

Производи во категоријата