.

.

Nikasil 50MM Цилиндар Клипот Прстен Комплет Одговара STIHL 044 MS440 Пила 1128-020-1226

Nikasil 50MM Цилиндар Клипот Прстен Комплет Одговара STIHL 044 MS440 Пила 1128-020-1226

DEN 1674.72
Достапност


Големина : Како Слики
Тежина : Околу 660g
Пакет Содржи : 1* Цилиндар
1*50mm Клипот
1* Gudgeon Pin (Надворешниот Дијаметар 12mm)
2*Circlips
2*Прстени
Одговара : STIHL 044 MS440 Пила

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
044 MS440
Тип:
пила делови
R

Производи во категоријата