.

.

BROSHOO Автомобил Стил Автомобил Двојно Вода Чаша Носителот Пијат Носителот Автомобил Чаша Носителот Универзална Авто Материјали 16.5*6.5*10СМ

BROSHOO Автомобил Стил Автомобил Двојно Вода Чаша Носителот Пијат Носителот Автомобил Чаша Носителот

DEN 276.00
DEN 321.12
-14 %
Достапност


Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.
Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.
Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи :
Ви благодарам многу
ВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.

Тип На Објект:
Пијалоци Носители
Објектот Ширина:
6.5cm
Име На Модел:
SD-1021
Бренд Име:
BROSHOO
Објектот Висина:
10cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
16.5cm
Специјални Функции:
Светлината и издржливи, убава и практична
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
140g
R

Производи во категоријата