.

.

Жените Пролет Маскирна Долг Ракав Т Риза Печатење Воена Секси Урбани Кавер-Блузи Tee Кошула за Надворешна Спортски Лов и Риболов

Жените Пролет Маскирна Долг Ракав Т Риза Печатење Воена Секси Урбани Кавер-Блузи Tee Кошула за Надворешна

DEN 1421.00
DEN 2030.40
-30 %
Достапност


ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ! Било КАДЕ! БИЛО КОЈ ВРЕМЕНСКИ! СЕКОЈА ЖИВОТНА СРЕДИНА! Име : Жените Еластична Долг Ракав Кошула Стил : Тактички, Отворено, Воена Карактеристики : Фитнес, Брз сува, Еластична, Дише, Лесни, Трајни Маскирна Тип : Rattlesnake Море/ Рок (Сино/ Сива) Апликации : Отворено, Лов, Снимање, Спорт, Пешачење, Кампување, Тактички, Воена, Airsoft, Макбаскет, Војна игра, Риболов и сл.

Големина:
S, M, L
Блузи Тип:
Tees
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Технологија:
DRYTEC
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
REEBOW ТАКТИЧКИ
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирни Бои:
Сина seasnake, Сив камен
главни карактеристики:
Дише, Еластична, Брз-сува
Стил:
Жените Урбани Нови Воени Мода
R

Производи во категоријата