.

.

Јапонија Аниме Seraph на Крајот Owari не Seraph Tepes Krui Перница Покрие Случај Hugging Тело H2889 Dakimakura

Јапонија Аниме Seraph на Крајот Owari не Seraph Tepes Krui Перница Покрие Случај Hugging Тело H2889 Dakimakura

DEN 918.00
DEN 1055.52
-13 %
Достапност


Тоа е само една Перница Покрие Случај. ( Кутии или перница внатрешна не е вклучена. ) Имаме три големи за да се изберат, 150 cm x 50 cm,100 см х 35 см,160 см x50 см,
Имаме две материјали да се избере. Еден е праска кожата материјал и други е 2 Way материјал.
За промет на големо,ќе им понуди попуст.За пад на превозот,ние може да се испрати на стоките
за да вашите клиенти директно и ние не ќе ја напушти информации за нас.
На праска кожата материјал е најповолен материјал, кој има висока цена перформанси,убава боја рендерирање, мека и мазна чувство, и убаво издржливост, но речиси без еластичност.
2 Начин Tricot има очигледни убаво еластичноста и боја rendring од праска кожата материјал и материјал е, исто така, мазна и малку рефлексивни.
Примерокот Покаже

Големина:
100x35cm Peach Skin, 100x35cm 2 Way, 150x50cm Peach Skin, 150x50cm 2Way, 160x50cm Peach Skin, 160x50cm 2 Way
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Дома
Техника:
Ткаени
Ткаенина Count:
60
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шема:
Печатени
одделение:
одделение А
Бренд Име:
Mxdfafa
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A001
Тип:
Pillowcase
тема count:
100TC
Стил:
Јапонија Аниме
Материјал:
Праска Кожата или 2 Начин
боја:
Печатени
Печатење:
Двојно страни
R

Производи во категоријата