.

.

Јапонски Аниме Kantai Колекција Kancolle Бизмарк Hugging Тело Перница Случај Покрие Долго Возрасни Otaku Pillowcase 35*55/160*50cm

Јапонски Аниме Kantai Колекција Kancolle Бизмарк Hugging Тело Перница Случај Покрие Долго Возрасни Otaku

DEN 623.52
Достапност

Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат. Не име и презиме, ние ќе одбие да биде испрати стоки надвор! Ви благодариме!
Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 работни дена по уплатата.
Ако не ја добиете вашата pacel но на рокот за испорака е доаѓање, ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување.
Ве молиме имајте во предвид :
Поради новиот правилник на Русија поштата , кога се направи oreder, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад. Ви благодариме за вашата поддршка. Не собори сува, се мијат одделно.
Кадифен Ткаенина
Површинскиот слој на fuzz, се чувствуваат добро, многу топло за зимска употреба.
Функција : многу мека, мазна, навремено слободни и еластична во природата.
Плаќање :
Alipay , Запад Унија, TT, Qiwi, Сите големи кредитни картички се прифаќаат.
Праска Кожата
Фино плетени микрофибер крпа, конечно, даде мазна завршница за да се произведе праска кожа, ткаенина.
Кина пост воздух mail, Eub, EMS, DHL, Fedex се достапни. И ние ќе испратите следење на број за вас. Тоа исто така мора да биде во оригинално пакување.
Повратни информации :
5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу ценет, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако има било какви прашања и имаме за цел да служи најдобро!
.

Големина:
Peach Skin, Plush, 2WAY
Ткаенина Count:
80
Бренд Име:
Moeyu
Број На Модел На:
BZ748
Употреба:
Хотел,Дома
тема count:
≥600TC
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Стил:
јапонски аниме
Материјал:
2WAY/Праска-кожа/Кадифен
Техника:
термички трансфер печатење
Тип:
Аниме перница случај
Големина:
160*50cm, 35*55cm
Аниме:
Kantai Колекција
Карактер:
Бизмарк
Стил:
аниме/манга/цртан/смешни/kawaii/хотел/возрасни/секси
R

Производи во категоријата