.

.

Јапонија Аниме Црна Батлер СЕБАСТИЈАН&CIEL Перница Покрие Случај Машки Hugging Тело 4

Јапонија Аниме Црна Батлер СЕБАСТИЈАН&CIEL Перница Покрие Случај Машки Hugging Тело 4

DEN 918.00
DEN 1055.52
-13 %
Достапност


Тоа е само една Перница Покрие Случај. ( Кутии или перница внатрешна не е вклучена. ) Имаме три големи за да се изберат, 150 cm x 50 cm,100 см х 35 см,160 см x50 см,
Имаме две материјали да се избере. Еден е праска кожата материјал и други е 2 Way материјал.
За промет на големо,ќе им понуди попуст.За пад на превозот,ние може да се испрати на стоките
за да вашите клиенти директно и ние не ќе ја напушти информации за нас.
На праска кожата материјал е најповолен материјал, кој има висока цена перформанси,убава боја рендерирање, мека и мазна чувство, и убаво издржливост, но речиси без еластичност.
2 Начин Tricot има очигледни убаво еластичноста и боја rendring од праска кожата материјал и материјал е, исто така, мазна и малку рефлексивни.
Примерокот Покаже

Големина:
100x35cm Peach Skin, 100x35cm 2Way Tricot, 150x50cm Peach Skin, 150x50cm 2Way Tricot, 160x50cm Peach Skin, 160x50cm 2Way Tricot
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Дома
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Ткаенина Count:
60
Шема:
Печатени
одделение:
одделение А
Бренд Име:
Mxdfafa
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A001
Тип:
Pillowcase
тема count:
100TC
Стил:
Јапонија Аниме
Материјал:
Праска Кожата или 2 Начин
боја:
Печатени
Печатење:
Двојно страни
R

Производи во категоријата