.

.

Аниме Датум Живо Tokisaki Kurumi Прилично Hugging Тело Перница Случај Покрие Фрли Otaku Возрасни Pillowcase 35*55/160*50cm

Аниме Датум Живо Tokisaki Kurumi Прилично Hugging Тело Перница Случај Покрие Фрли Otaku Возрасни Pillowcase

DEN 623.52
Достапност


Повратни информации :
5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу ценет, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако има било какви прашања и имаме за цел да служи најдобро!
.
ПЕРЕЊЕ МЕТОД :
Се претвори во текот и измијте го со рака со netural шампон, температурата на водата под 40 целзиусови степени, избегнување на кафе за долго време. Но, ако вашата цел не е точно она што го очекува, само да го испрати назад до нас он-отвори во рок од 14 дена од денот на приемот и ќе среќно обезбеди враќање на парите или замена. Ви благодариме за вашата поддршка. lf 14 дена поминале од бидејќи вашата нарачка, за жал ние не можеме да ви понуди враќање на парите или замена. Не собори сува, се мијат одделно.-Na-Сан, Добредојдовте На Moeyu Продавница
Производ Вовед
Предмет : Аниме перница случај
Аниме : Датум Живо
Карактер : Tokisaki Kurumi
Материјал : 2 WAY/праска-кожа/кадифен
Големина : 35x55cm, 160x50cm
Функција : 1 pillowcase со 2 различни страни
Занает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваат
Правење време : 3-4 дена откако плаќање
Превозот време : 4-7days по плаќање
Употреба : Home/спална соба/хотел/задржи топло
Бренд : Moeyu
Внимание :
Перница core/внатрешниот не е вклучена, перница случај само.
Праска Кожата
Фино плетени микрофибер крпа, конечно, даде мазна завршница за да се произведе праска кожа, ткаенина.

Големина:
Peach Skin, Plush, 2WAY
Ткаенина Count:
80
Бренд Име:
Moeyu
Употреба:
Хотел,Дома
тема count:
≥600TC
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
BZ438
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Материјал:
2WAY праска-кожа кадифен
Стил:
јапонски аниме
Техника:
термички трансфер печатење
Тип:
Аниме перница случај
Големина:
35*55cm, 160*50cm
Аниме:
ДАТУМ ЖИВО
Карактер:
Tokisaki Kurumi
Стил:
аниме/манга/цртан/смешни/kawaii/хотел/возрасни
R

Производи во категоријата