.

.

Мароко Quatrefoil Шема Перница Мудрец home Зелени декоративни перница покрие перница случај Прилагодите Подарок Од LVSURE Смешно Перници

Мароко Quatrefoil Шема Перница Мудрец home Зелени декоративни перница покрие перница случај Прилагодите

DEN 228.00
DEN 250.56
-9 %
Достапност

Памук перница,моделот за реактивен боење технологија на печатење,30 степени под температура на миење на рацете не исчезнат.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. Напомена : 1. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти. Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. Големина : 45 cm x 45 cm/18" x 18 Инчен" 30 cm x 50 cm/12" x 20 Инчен "5 0 cm x 50 cm/20" x 20 Инчен " Пакет се вклучени : 1 Buc Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалитет. Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.Време на испорака : a. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.

Големина:
50x50CM, 45x45CM, 30x50CM
боја:
Една страна печатење, Двете страни печатење
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
MB160323068
Стил:
Печатени
Перница Покријте Бенд:
LVSURE
Перница случај Големина:
18 инчен x 18 инчи
Декоративни Перници:
За Дома Декоративни
памук перница маска:
со 50 % Полиестер
софа перница маска:
Може да биде персонализирана
прилагодено печатење перница:
Печатени, од една страна/Двете Страни
мека фрли перница опфаќа:
За Чаир,Автомобил,тросед и кревет
Перница Залив големина:
може да биде вашиот requirment
Смешни Перница Маска:
За фестивалот,Подарок и семејство
моделот перница:
Мудрец Зелена
R

Производи во категоријата