.

.

ORISSI Силикони Ротација Петел Прстен на Жените Клиторичен Стимулација Масажа Секс Производи За Неколку Оргазам Помошни Секс Играчки

ORISSI Силикони Ротација Петел Прстен на Жените Клиторичен Стимулација Масажа Секс Производи За Неколку

DEN 691.00
DEN 767.52
-10 %
Достапност


Спецификации :
Објектот Стил : Vibrating Петел Прстен
Боја : Црна,Виолетова
Материјал : Силикон + ABS
Функција : 3 Брзина На Ротација
Батерија : Литиум батерија (USB линија)
Големина : Како што е Прикажано 68x55x32mm
Функција : Водоотпорен (само дел од телото,за батеријата дел задржи сува)
Пакет : Во приватноста
Answer : ___________________________ Note :
Овој производ е за поединци и парови за користење, ве молиме да се задржи хигиената, пред и по употреба.
Ве молиме чувајте го AC адаптерот и батеријата кутија во суво место.

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
OR022803
Бренд Име:
orissi
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
TPR
R

Производи во категоријата