.

.

Гроздобер класичен led pendant светла со ткаенина сенка, e27 приклучок , ретро Кина/ Јапонија стил pendant светилка за осветлување за ресторан

Гроздобер класичен led pendant светла со ткаенина сенка, e27 приклучок , ретро Кина/ Јапонија стил pendant

DEN 2380.00
DEN 3352.80
-29 %
Достапност


започнете
крајот
започнете
крајот

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Платно
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
0170307
Бренд Име:
WGNUUC
Напон:
90-260V
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Абажур Боја:
Жолта,Црвена
Стил:
кинески стил
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
Имитација овча
Тело Материјал:
Имитација овча
R

Производи во категоријата