.

.

Модерната Мода Креативни Железо, Стакло Растенија Тенџере Led E27 Pendant Светлина За трпезарија Бар Ресторан Деко Ac 80-265v 2030

Модерната Мода Креативни Железо, Стакло Растенија Тенџере Led E27 Pendant Светлина За трпезарија Бар

DEN 4363.20
Достапност


[xlmodel]-[custom]-[37713]
[xlmodel]-[custom]-[8888] опис
Добредојдовте во мојата продавница!
1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да примате
ви r парцела успешно.
2. Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет
Производи,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга
Експрес понекогаш има данок прашање. Во тој случај, ве молиме да соработува со Царинските да се плати. На
данок не е вклучена во продажната цена. Ви благодариме.
Сите производи ќе бидат тестирани и се одликува внимателно пред испорака.
Модерната Мода Креативни Железо, Стакло Растенија Тенџере Led E27 Pendant Светлина За трпезарија Бар Ресторан Деко Ac 80-265v 2030
материјал : стакло, железо
големина : Кол 39cm H 48cm
wattage : led e27*1(не се вклучуваат)
напон : AC 80-265v
пакување : дебела foma+безбедно картонска кутија
примена : трпезарија, бар, ресторан, и сл
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[38937] ПО УСЛУГА

Бренд Име:
CAIJ
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Насликани
Примена:
Трпезарија
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
2030
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,RoHS,УЛ
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Абажур Боја:
Злато
Место:
Салон,Хотел, Сала
Тип На Објект:
Pendant Светла
Материјал:
Железо, Стакло
Примена:
трпезарија, дневна соба, аbr, ресторан
Напон:
AC 80-265V
сијалица:
E27
Функција:
модерна, мода, креативните
Тип На Прекинувач:
ѕиден прекинувач
R

Производи во категоријата