.

.

Гроздобер Јаже Pendant Светла Светилка на Лофт Креативна Личност Индустриски Светилка Lumiled Сијалица Американски Стил За Дневна Соба декорација

Гроздобер Јаже Pendant Светла Светилка на Лофт Креативна Личност Индустриски Светилка Lumiled Сијалица

DEN 4359.00
DEN 6139.68
-29 %
Достапност

Гроздобер Јаже Pendant Светла Светилка на Лофт Креативна Личност Индустриски Светилка Lumiled Сијалица Американски Стил За Дневна Соба декорација

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
pendanat светла
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Дрво,Бамбус
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
5 години
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
15-30square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
Homelover
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
8
Материјал:
Дрво
Точка име :
pendant светилка
R

Производи во категоријата