.

.

Бела Црна Маска Сенка Pendant Светлина Кабелот Тела На Лофт Гроздобер Индустриски Ретро Железо Виси Светилка Luminaria Бар Кафе Кујна

Бела Црна Маска Сенка Pendant Светлина Кабелот Тела На Лофт Гроздобер Индустриски Ретро Железо Виси Светилка

DEN 4080.00
Достапност

42", Висина 23cm / 9. Ве молиме бидете сигурни дека вашите податоци се точни и ажурни.
Ако изберете ЕМС како превозот метод, продавачот има право да го изберат најсоодветен спедитор на бродот на ред во EMS, DHL, Fedex. Ако ви треба подолго, ве молиме оставете порака) [Материјал] : Железо [Тела Боја] : Црна, Бела [База Тип] : E27, E26 [Сијалица] : Сијалица Не се Вклучени (Сијалица како Подарок) [Напон] : 110-120 V, 220-240 V
Гаранција За Квалитет :
За купувачи на овој производ, директно целосна наплата без врати, ако само лош квалитет доказ дека се обезбедени и се покажа како вистински.
На приемот на пратката, ве молиме отворете и проверете дали сите ставки се во добра состојба.
Предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по приемот на плаќање обично.06" [Кабелот Должина] : 120cm / 47. Ако ова не е можно, а потоа пријавете се на курир возачот документација како "да не се истражува".24" (Прилагодливи.
Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир бесплатно, не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата.
Ако сте од руската Федерација,ве молиме кажете ни го вашето полно име на англиски јазик. Без тој доказ, ние ќе бидеме во можност да го замени било оштетен објект.

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Гаранција:
2 години
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Гроздобер
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
SOLEILCHAT
Е Светилки Вклучени:
No
Материјал:
Метал
Место:
Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
База Тип:
E27
Абажур Боја:
Бела,Црна
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
12007
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Кујна
R

Производи во категоријата