.

.

60cm Железо Акрилик Топката Свет Сфера Pendant Светлина Тела Арт Деко Гроздобер Нордиските Виси Светилка Сјај Дизајн Трпезариска Маса Соба

60cm Железо Акрилик Топката Свет Сфера Pendant Светлина Тела Арт Деко Гроздобер Нордиските Виси Светилка

DEN 17520.00
Достапност


Ако прилагодено на вашата земја наметнува никакви увозни давачки, купувачот е одговорен за таквото плаќање.
Ако сте од руската Федерација,ве молиме кажете ни го вашето полно име на англиски јазик.62" [Кабелот Должина] : 120cm / 47.] : 12013 [Тела Големина] : Дијаметар 60cm / 23. Ве молиме бидете сигурни дека вашите податоци се точни и ажурни.
На приемот на пратката, ве молиме отворете и проверете дали сите ставки се во добра состојба.62", Висина 60cm / 23.
Ако сте од Бразил, ве молиме да понудат на своите ДДВ и напон( 220 V како стандардно)
Превозот :
Ние брод на адресата која е предвидено од страна Ali Express. Ако некој објект е резултат да биде оштетена, тогаш барање доказ за вашиот извештај во писмена форма.
Спецификации :
[Модел Бр. Ако ви треба Бела, ве молиме оставете порака) [Напон] : 110-120 V, 220-240 V
Гаранција За Квалитет :
За купувачи на овој производ, директно целосна наплата без врати, ако само лош квалитет доказ дека се обезбедени и се покажа како вистински.
Ако изберете ЕМС како превозот метод, продавачот има право да го изберат најсоодветен спедитор на бродот на ред во EMS, DHL, Fedex. Без тој доказ, ние ќе бидеме во можност да го замени било оштетен објект. Ако ви треба подолго, ве молиме оставете порака) [Материјал] : Железо + Акрилик [База Тип] : G4 LED * 8 [Сијалица] : Сијалица Вклучени (Топло Бела како стандардно.

Боја На Каросеријата:
60см
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Техника:
Насликани
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Пластика
Број На Модел На:
12013
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела
Примена:
Трпезарија
База Тип:
G4
Напон:
90-260V
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број на извори на светлина:
8
Материјал:
Метал
сертификација:
CCC
Бренд Име:
SOLEILCHAT
Тип На Прекинувач:
Никој
R

Производи во категоријата