.

.

CirGen Мода Boho Жените ѓердан од Злато Боја 8 Синџир Tassels pendant Изјава Bijoux Ѓердан јака Накит Објект,E31

CirGen Мода Boho Жените ѓердан од Злато Боја 8 Синџир Tassels pendant Изјава Bijoux Ѓердан јака Накит

DEN 392.00
DEN 412.32
-5 %
Достапност

Се надеваме дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг!
.ние нудиме Бесплатно Замени или Целосна Наплата на вас . Ако сте задоволни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) .
"0 ПРОФИТ" Промоција секоја недела !!!
1. Ние ја производи фотографии од самите себе. Ако производот има каков било квалитет проблем, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.
Бесплатен Превозот
Delivey Време
Цел Цена
Хонгконг Пост/ Кина Пост/ Сингапур Пост
15-35 работни дена
EMS / DHL / Aramex
5-12 работни дена
>=$150
2. Ние брод на сите наши предмети во рок од 3 дена од преку EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост/Сингапур Пост,превозот метод ќе зависи од вкупниот износ. Можеби затоа што на фотографијата и различни компјутерски displayers, Бои ќе бидат малку различни помеѓу фотографии и продукции. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ако може да не се сигурни за нашите продукции, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате слободно.
Вашиот задоволни е најважно за нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Нашата цена не вклучува даноци , ДДВ , или други скриени трошоци . Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
CirGen
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Pendant Големина:
4cm
Број На Модел На:
E31
Функција:
/
Компатибилност:
/
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба, Подарок
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Боја:
multicolor
Тежина:
41Gram
Стил:
Жените ѓердан Синџир Pendant Ѓердан
дизајн:
Жените tassels јака ѓердан
Стилот 1:
tassel ѓердан
Стил 2:
ѓердан ѓердан
Стилот 3:
pendant ѓердан
Стилот 4:
Шарени Ѓердан
R

Производи во категоријата