.

.

Моден Креативни Valentine 's Day Подарок Те Сакам Шупливи Срцето Инкрустирани Rhinestones 2 компјутери/set Спојување Најдобри Пријатели Ѓердан

Моден Креативни Valentine 's Day Подарок Те Сакам Шупливи Срцето Инкрустирани Rhinestones 2 компјутери/set

DEN 61.00
DEN 102.24
-40 %
Достапност


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
2.2*2.5 cm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
XEDZ
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
xl038
R

Производи во категоријата