.

.

Qingmos 4-7mm multicolor БАРОК Природните Слатководни Бисер 3 Насоки 18 Starriness Ѓердан-nec6231 трговија на Големо/мало за слободни

Qingmos 4-7mm multicolor БАРОК Природните Слатководни Бисер 3 Насоки 18 Starriness Ѓердан-nec6231 трговија

DEN 321.00
DEN 422.40
-24 %
Достапност


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 4-7mm multicolor БАРОК Природните Слатководни Бисер 3 Насоки 18" Starriness Ѓердан-nec6231
Ова е Ѓердан затворач
Опис :
Работи : ПРОДАЖБА 4-7mm multicolor БАРОК Природните Слатководни Бисер 3 Насоки 18" Starriness Ѓердан-nec6231 Должина/големина : 18 инчи /бисер 4-7mm Затворач : се Погледне слика Облик/ Боја : БАРОК / multicolor S/N : nec6231 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Соодветен објект Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест

За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Главниот Камен Боја:
бела, црна, зелена, црвена, сива, жолта, multicolor
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
nec6231
Pendant Големина:
4-7mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Бисер Форма:
Барок
Метали Тип:
бакарни легури
Синџир Тип:
Никој
Бренд Име:
qingmos
Обликотшема:
Ѕвезда
Функција:
Расположение Tracker
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
is_customized:
Yes
Големина:
4-7mm
боја:
multicolor
Обликот:
Барок
Должина:
18
Главниот Камен:
бисер
Ѓердани Тип:
Влакно & String Ѓердани
Ѓердан Тип:
Монистра
Должина:
18
Материјал:
бисер
Метали Тип:
сребро позлатен
R

Производи во категоријата