.

.

925 Sterling Silver Вага Астрологија Pendant Ѓердани За Жените Stellux Австриската Кристал Синџир Накит За Денот на Вљубените Подароци

925 Sterling Silver Вага Астрологија Pendant Ѓердани За Жените Stellux Австриската Кристал Синџир Накит

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %
Достапност


парче
925 Sterling Silver Вага Астрологија Pendant Ѓердани За Жените Stellux Австриската Кристал Синџир Накит За Денот на Вљубените Подароци
Материјал : 925 Sterling Silver
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Изненадување подарок во вашиот парцела!
Време на испорака : 2-7 работни дена
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
На Сличен Ѓердан Препорачувам
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!

Бренд Име:
Чендлер
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
0621-68
Обликотшема:
Ѕвезда
Pendant Големина:
19.5 mm /17.5 mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
подарок
Стил:
Мода/Убави/Едноставен/гроздобер/Симпатична
боја:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver
Pendant/Шема:
Вага Констелација Astrologic
Изјава Љубов ѓердан:
Рачно изработени Пријателство Necklcae/нишалото ѓердан
Мулти Синџир Ѓердан:
валентин ден подароци
Ѓердан Lenght:
за 40cm
Количина:
1 buc/opp вреќа
Пол:
Жени/Девојки/Femme/Деца
Повод:
Свадба/ангажирање/партија
R

Производи во категоријата