.

.

LPHZQH мода симпатична цртан филм куче Boho Чи ѓердан Schnauzer Куче Terrier ѓердан pendant ѓердан за Жените Накит Божиќ подарок

LPHZQH мода симпатична цртан филм куче Boho Чи ѓердан Schnauzer Куче Terrier ѓердан pendant ѓердан за

DEN 108.00
DEN 210.72
-49 %
Достапност


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !
Ако имате било какви прашања или да побара ви треба мојата помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на интернет или оставете порака на нас, ние ќе биде многу среќен да се обезбеди поддршка, со најбрзо време да ви одговори。
Уживаат во шопинг во нашата продавница .

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
029
Бренд Име:
LPHZQH
Pendant Големина:
30*20mm
Функција:
Убавина
R

Производи во категоријата