.

.

SHDEDE Мода Накит, Ѓердани Приврзоци Гроздобер Срцето Кристали од Сваровски Висок Квалитет 3 Ѓердан Синџир Црно Јаже -24836

SHDEDE Мода Накит, Ѓердани Приврзоци Гроздобер Срцето Кристали од Сваровски Висок Квалитет 3 Ѓердан Синџир

DEN 316.00
DEN 445.44
-29 %
Достапност


Синџир должина : 35 CM +5cm Mainstone : Кристал Материјал : Цинк Легура Бело Злато-Боја Галвански Еколошки Стандард : Нема Никел, Олово, Кадмиум бесплатно, Без Алергија! Пакет : OPP вреќа
Ве молам да ми кажете што сакате да се во боја.
Ако вашата нарачка повеќе од US$180,ние ќе брод тоа со Слободни Ali Express Премиум Превозот Или DHL, Ако вашиот град е оддалечен области, ние ќе ги искористиме ЕМС превозот.
метална површина со полиран Multilayer слој позлата не е лесно исчезнат.
Нашиот накит од Кина овластени доставувачи : Yiwu Qianzi Накит Co., Ltd
Ние не обезбеди бесплатно кутија
Ако ви треба подарок кутија, кликнете на купување

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
N24836
is_customized:
No
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Pendant Големина:
2.4*1.4
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
SHDEDE
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Класичен
Должина:
350cm+5cm
R

Производи во категоријата