.

.

Anniyo Русија Крстот Pendant Ѓердан за Жените Светиот Принцезата Олга Накит Христијанството #009404

Anniyo Русија Крстот Pendant Ѓердан за Жените Светиот Принцезата Олга Накит Христијанството 009404

DEN 220.80
Достапност


Должина:
45cm Thin Chain, 60cm Thin Chain
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
anniyo
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
009304
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
2cm x 2.8 cm
Метали Тип:
Бакар
R

Производи во категоријата