.

.

VONNOR Накит Жените рачно изработени Шарени Монистра Влакно Ѓердани & Приврзоци Tassel Долг Ѓердан Женски

VONNOR Накит Жените рачно изработени Шарени Монистра Влакно Ѓердани & Приврзоци Tassel Долг Ѓердан Женски

DEN 348.00
DEN 463.68
-25 %
Достапност


Име : Ѓердани за Жени
Количина : 1 BUC
Tassel Боја : Каки
Димензии : должина на Синџирот на 82cm (32.3 инчен),Опашка синџир должина 8cm (3.15 инчи)
Приврзоци должина 16cm (6.3 инчи)
производот се покаже :

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
16cm
Број На Модел На:
N039
Бренд Име:
VONNOR
Синџир Тип:
влакно
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Легура
Должина:
82+8cm
R

Производи во категоријата