.

.

Ѓердан за Жените рачно изработени Накит Бохемски Изјава Долг Ѓердан Цвет Школки Tassel Pendant Женски Додатоци

Ѓердан за Жените рачно изработени Накит Бохемски Изјава Долг Ѓердан Цвет Школки Tassel Pendant Женски

DEN 393.00
DEN 604.32
-35 %
Достапност


Име : Ѓердан
Количина : 1 BUC
Боја : црвена, каки, сина
Димензии : должина на Синџирот на 85cm (33.5 инчен),Опашка синџир должина 8cm (3.15 инчи)
Приврзоци должина 21cm (8.3 инчи)
производот се покаже :

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
23cm
Бренд Име:
VONNOR
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
N010A-D
Пол:
Жените
Материјал:
Предиво
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Чешка
Должина:
85+8cm
R

Производи во категоријата