.

.

Уникатен дизајн пуканки кристал ѓердан вистински образован копчето и монета форма слатководни бисер ѓердани tassel ѓердан накит

Уникатен дизајн пуканки кристал ѓердан вистински образован копчето и монета форма слатководни бисер ѓердани

DEN 1391.00
DEN 1464.00
-5 %
Достапност


Име
Уникатен дизајн пуканки кристал ѓердан вистински образован копчето и монета форма слатководни бисер ѓердани tassel ѓердан накит
Материјал
Бисер&камен
Должина 58&54cm+15cm pendant
Бисер мушка 4-5/12mm
камен мушка
12*18mm
Тежина
90.5 g

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бисер Форма:
Копче
Pendant Големина:
15cm
Број На Модел На:
NL-PD4083
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
daking.qinyi
Метали Тип:
слатководни бисер
Стил:
Моден
Материјал:
Бисер&Камен
Бисер Мушка форма:
Копче
Должина:
58&54cm+15cm pendant
Тежина:
90.5g
Пакет:
поли торба
is_customized:
Yes
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина
Пол:
Жените
бисер мушка:
4-5mm/12mm
R

Производи во категоријата