.

.

С&U Нови Пристигнување Топла Продажба на Злато Сина Боја Понатаму и Сина Tassel со Злато Долг Ѓердан Pendant

С&U Нови Пристигнување Топла Продажба на Злато Сина Боја Понатаму и Сина Tassel со Злато Долг Ѓердан

DEN 289.44
Достапност


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Никој
Pendant Големина:
како Слика
Бренд Име:
С&U
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
N075
Должина:
60.0cm
R

Производи во категоријата