.

.

Freeship католичката полимер глина цвет Rosary ѓердан, убава роуз Мек Керамички мушка се зголеми rosary католичката крсте Ѓердан

Freeship католичката полимер глина цвет Rosary ѓердан, убава роуз Мек Керамички мушка се зголеми rosary

DEN 671.52
Достапност


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
околу 49*31mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Материјал:
Глина
Број На Модел На:
N3618-X
Обликотшема:
Крстот
Метали Тип:
Легура
Материјал:
полимер глина, од легиран
Пакет:
opp паг
боја:
Пинк
Должина:
about 32*2+16cm
R

Производи во категоријата