.

.

Нерѓосувачки Челик Мајмун Pendant Ѓердан Титаниум Животинско Накит Личност Крпа Додатоци

Нерѓосувачки Челик Мајмун Pendant Ѓердан Титаниум Животинско Накит Личност Крпа Додатоци

DEN 517.00
DEN 623.52
-17 %
Достапност


3*2,2 см

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SS115
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
2.2*3 cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Функција:
Период Tracker,Повик За Потсетување,Спиење Tracker
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
R

Производи во категоријата