.

.

TTCR-II Автомобил Додаток Алуминиум педалот за гас кочница нога остатокот МТ/НА педали подлога за Buick Regal Лакрос 2008-2017 налепници

TTCR-II Автомобил Додаток Алуминиум педалот за гас кочница нога остатокот МТ/НА педали подлога за Buick

DEN 1043.00
DEN 1272.00
-18 %
Достапност


педали За Buick Regal Лакрос 2008-2017 ВО/МТ Левата Рака Диск
Вклучуваат :
3 ЕЕЗ Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+подложка за нозе на Возилото+Завртка
4 ПАРЧИЊА Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+Спојки Педалата+подложка за нозе на Возилото+Завртка
Материјал :
Alumium Легура
Инсталација :
Дупчење Потребни
СО ЛОГОТО
Ако сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контактирајте со нас!
Купување на нашите производи значи дека ќе го прифатите стандардните лого! Ви благодариме.

Тип На Објект:
Педали
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
TTCR-II
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Година:
2008-2017
Објектот Должина:
20cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
TB-378
Објектот Ширина:
10cm
Специјални Функции:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Објектот Висина:
5cm
R

Производи во категоријата