.

.

DEE Автомобил Додаток За ФОЛКСВАГЕН Голф 5/Голф 6/Jetta MK5/Scirocco/Sharan/Tiguan/CC/Passat B6 Алуминиум Нога Остатокот Гасна Кочница Педалата Подлога

DEE Автомобил Додаток За ФОЛКСВАГЕН Голф 5/Голф 6/Jetta MK5/Scirocco/Sharan/Tiguan/CC/Passat B6 Алуминиум

DEN 1098.00
DEN 1464.00
-25 %
Достапност

Fitment : Додатоци За Автомобил "ФОЛКСВАГЕН" Голф 5/Голф 6/Jetta MK5/Scirocco/Sharan/Tiguan/CC/Passat B6 НА АВТО Пренос Левата Рака се Вози Вклучуваат : 3 ЕЕЗ Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+подложка за нозе на Возилото+Завртка Материјал : алуминиум легура Инсталација : Дупчење Потребни СО ЛОГОТО Ако сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контактирајте со нас! Купување на нашите производи значи дека ќе го прифатите стандардните лого! Ви благодариме.

Тип На Објект:
Педали
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Должина:
20cm
Име На Модел:
LX-205
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Специјални Функции:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
0.3cm
Бренд Име:
DEE
Објектот Тежина:
0.5kg
R

Производи во категоријата