.

.

Од 6 до 12 инчен Прилагодливи Мус Прстен Мувла Професионалци DIY Торта мувла калибрација печење алатка Кујна Додатоци Bakeware

Од 6 до 12 инчен Прилагодливи Мус Прстен Мувла Професионалци DIY Торта мувла калибрација печење алатка

DEN 392.00
DEN 460.80
-15 %
Достапност

Од 6 до 12 инчен Прилагодливи Мус Прстен Мувла Професионалци DIY Торта мувла калибрација печење алатка Кујна Додатоци Bakeware
Карактеристики :
- Овој производ може слободно да се прилагоди на големината, со дијаметар од 16cm - 30cm ( 6 инчи - 12 инчен прилагодливи ).
- Мувла со голем обем, се попогодни за да се прилагоди на големината.
- Мувла може да се направи мус торта, круг tiramisu торта, итн. Тип : Практичен
За : Сите
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Повод : Кујна Соба
Боја : Сребро Пакет тежина : 0.388 kg
Пакет големина (L x W x H) : 16.80 x 9.20 x 16.50 cm / 6.60 x 3.62 x 6.48 инчи Пакет содржина : 1 x Стигнале Нерѓосувачки Челик Круг Мус Прстен Прилагодливи Пан Торта Големина Мувла Дома Печење Алатка Информации : драг пријател, ве молиме забележете дека овој производ не треба дното, тоа само прстен печење tools.

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Број На Модел На:
SP17030810
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Инсерти
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Торта Алатки Тип:
Габи,
Повод:
кујна соба
Тежина На Пакет:
0.388 kg
се справи со:
16x32cm
R

Производи во категоријата