.

.

Корисни Силикони Steamer нелеплива Подлога Круг Кнедли Мат Варен Бухти Печење Тесто Dim Sum Мрежа дома Кујната Готвење Алатки

Корисни Силикони Steamer нелеплива Подлога Круг Кнедли Мат Варен Бухти Печење Тесто Dim Sum Мрежа дома

DEN 53.00
DEN 96.00
-45 %
Достапност


Опис :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Големина : 24*24cm/32*32cm.
3.Материјал : Силикон.
4.Боја : Како на сликата покажува.
5.Тежина : 40 G / 50 G.
Пакет : 1 * Steamer подлога.
Answer : ___________________________ Note :
1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Бренд Име:
Aihogard
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Комплет Број:
1
Материјал:
Силикони
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Душеци & Облоги
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Број На Модел На:
JJ2163-01
R

Производи во категоријата