.

.

3pcs Притиснете Равиоли Тесто Тесто Пита Dumpling Создателот Gyoza Мувла Мувла Алатка 3 Големина Лесно Еко Пријателски Dumpling Мувла

3pcs Притиснете Равиоли Тесто Тесто Пита Dumpling Создателот Gyoza Мувла Мувла Алатка 3 Големина Лесно

DEN 111.00
DEN 116.64
-5 %
Достапност

3pcs Притиснете Равиоли Тесто Тесто Пита Dumpling Создателот Gyoza Мувла Мувла Алатка 3 Големина Лесно Еко Пријателски Dumpling Мувла Опис
Функција :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Направи убава, па дури и големината dumplings Bring што многу удобност и забава. Навистина добар и удобен алатка за оние кои сакаат да јадат кнедли, но нема да имаат многу време да го направи. Материјал : Plasti
Големина на :
Мал Калап со Дијаметар : прибл. 7cm Медиум Калап со Дијаметар : прибл. 8cm Големи Мувла Дијаметар : прибл. 9cm Пакет вклучува :
3 x Dumpling алатки Производ Шоу
. , .
. , .
, , , ' . ! , , 90 .
, ,
, 90 , , , , .
, , , .
( ) , .
Trade Manager .
aliexpress, , , .
, . , , , , , , . , , .
, , , .

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Број На Модел На:
dumpling производител
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Комплет Број:
3
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
dumpling производител
R

Производи во категоријата