.

.

година Топла Продажба 25*35cm 50pcs домот, Леб, Торта, Колачи Храна, Хартија за Завиткување Божиќ Пакување Путер Печење користете чоколадо

година Топла Продажба 25*35cm 50pcs домот, Леб, Торта, Колачи Храна, Хартија за Завиткување Божиќ

DEN 402.72
Достапност


Материјал : Хартија Големина : 25*35cm Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Одделение Хартија жиг е заштита на слика, оригиналниот производ не треба жиг

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Еко-Пријателски
Комплет Број:
>12
сертификација:
CIQ
Печење & Тесто Алатки Тип:
Tinfoil/Oilpaper
Материјал:
Восок Хартија
Боја:
како се покаже
Употреба:
колаче храна торба
Користете 2:
чоколадо ,грицки
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
со декорација:
no
Индустриска Употреба:
Храна
safe пакет:
Yes
во парк:
Yes
R

Производи во категоријата