.

.

6 X Хартија Храна за Полнење Пикап Ролери за Xerox 7500 7800 5325 5330 5335 7120 7125 7220 7225 7425 7428 7435 7525 7530 7535 7545 7556

6 X Хартија Храна за Полнење Пикап Ролери за Xerox 7500 7800 5325 5330 5335 7120 7125 7220 7225 7425

DEN 426.24
Достапност


Опис :
Производот n аме : Хартија Храна за Полнење
Се користи за :
Xerox Phaser 7500 Xerox Phaser 7500 DN Xerox Phaser 7800 DN Xerox Phaser 7800 DX Xerox Phaser 7800 GX Xerox Workcentre 5325 Xerox Workcentre 5330 Xerox Workcentre 5335 Xerox Workcentre 7120 Xerox Workcentre 7125 Xerox Workcentre 7220 Xerox Workcentre 7220 T Xerox Workcentre 7225 Xerox Workcentre 7225 T Xerox Workcentre 7425 Xerox Workcentre 7428 Xerox Workcentre 7435 Xerox Workcentre 7525 Xerox Workcentre 7530 Xerox Workcentre 7535 Xerox Workcentre 7545 Xerox Workcentre 7556 ОЕМ код : 675 K82242 675 K82240 604 K56080 109 R00790 109 R790 604 K66430 22 K74870 675 K86570 675 K67050 Пакување : Неутрален Пакет Состојба : ОЕМ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!

Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
675K82242 675K82240 604K56080 109R00790 109R790 604K66430 22K74870
Објектот:
Хартија Храна За Полнење
Оригиналниот Mfr / Компатибилен:
Јапонија
Состојба:
Нови
Модел Број 1:
Phaser 7500 7800 5325 5330 5335 7120 7125 7220 7225 7425 7428 7435
Модел Број 2:
Workcentre 7525 7530 7535 7545 7556
ОЕМ код / Дел Бр 1:
675K82242 675K82240 604K56080 109R00790 109R790
ОЕМ код / Дел 2 Не:
604K66430 22K74870 675K86570 675K67050
КОЛИЧИНА:
6pc
Тип:
Други
R

Производи во категоријата