.

.

Мастило подлога Ззп / Ограничување Врвот / Мастило капа станица За Epson R1900 R1800 R2000 R2400 Мастило подлога За Принтер Epson делови на главата ограничување 2 компјутери

Мастило подлога Ззп / Ограничување Врвот / Мастило капа станица За Epson R1900 R1800 R2000 R2400 Мастило

DEN 1390.08
Достапност

Топла продажба;
3. Нашата цена не вклучува даночни надомест во дестинација. Ако имате големи очекувања,можеби донесе вашите непотребни проблеми. Кога стоката пристигна на локалните,ве молиме да им помогне на грешки
Добар Фидбек
. Добра компатибилност;
2. Економски;
Пред вашата нарачка, ве молиме проверете на сликата е она што го сакате
Ве молиме проверете со вашиот печатач состојба е добро пред да се постави на нови елементи !!!
Производ Објава
а. Животна средина-пријателски;
4. Кога ќе изберете поевтини и компатибилен предмети,ќе се сретнат некои ризик. Повеќето од нашите производи се компатибилни,квалитетот не е ист како оригиналот. Нашиот бесплатен превозот не се опфаќаат оддалечените области на податоци,можете да ни кажете пред превозот. Изберете компатибилни производи,можеби изгуби вашата оригинална гаранција,ве молиме да се разгледа на кој, пред да се избере.
Добредојдовте на нашата продавница !!!
За Epson R1900 R1800 R2000 R2400 Мастило подлога
За Принтер Epson делови на главата ограничување 2 компјутери
Предмети :
За Epson Мастило подлога
Погодна за печатење : За Epson R1800 R1900 R2000 R2400
MOQ :
2 компјутери
Функција :
Лесно да се инсталира
Предност :
1.

Бренд Име:
boma.ltd
Број На Модел На:
За Eposn R1900 R2000
боја:
Бела,К
Тип:
Други
Име на производ:
За Epson R1900 R1800 R2000 R2400 Мастило подлога
компатибилен печатач:
За Epson R1800 R1900 R2000 R2400
Функција:
Лесно да се инсталира
MOQ:
2 компјутери
предмети:
Мастило подлога / глава ограничување
Пакување:
Неутрален Пакување
превозот:
Бесплатен превозот од AliExpress Стандард за Испорака
R

Производи во категоријата