.

.

J3M72-80004 Нови Оригинални Печати ја Главата За HP 952 953 глава за печатење На HP 8210 8216 8745 8740 8710 8720 8715 8730 7740 Печатач

J3M72-80004 Нови Оригинални Печати ја Главата За HP 952 953 глава за печатење На HP 8210 8216 8745

DEN 4704.00
Достапност


Било погрешно или се повторува со цел, ве молиме вид откажете тоа во 2days по потврдена. која ќе биде полесно за вас да се најде овој производ во време
кога ви треба.К / C / M / Y )
Печатач
За Hp Officejet Pro 8710
За Hp Officejet Pro 8720
За Hp Officejet Pro 8730
За Hp Officejet Pro 8740
За Hp Officejet Pro 8702
За Hp Officejet Pro 8210
За Hp Officejet Pro 8216
За Hp Officejet Pro 8715
За Hp Officejet Pro 8725
За Hp Officejet Pro 7740
Олово време
2-3 Работни Дена По Плаќање
Пакување :
Неутрален Пакување,Картон во Тетрапак
За цел
Изберете ја вашата интересна предмети,и го стави на ред
ако имате било какви прашања,ве молиме запомнете контакт со нашите продажни онлајн,или оставете порака.
Ако не сте го најдете вашиот интересни предмети,не грижете се,Контактирајте со нас
Плаќање :
ЗАЧУВАМ прифаќа плаќање термини како кредитна картичка/visa/Mastercard/Money bookers/Boleto итн.ние ќе ви помогне да се прошири датум на испорака.
Нашата цена да не се вклучат сите даночни и оддалечените области.
Ве молам прости било доцна одговор, бидејќи на временската разлика. Можете да alsocollectour продавница, па кога постои нов производ
или какви било попусти, можете да го знаат тоа веднаш.Ве молиме дај ми 5 Започнува и корисни повратни информации ако се argree со нашите производи и услуги.
Вашиот вид поддршка ќе биде благодарен. Ние ќе рефундирање освен превозот цена.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди.
Повратни информации :
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ние се очекува со високо ценети.
Ако цел погрешен производи,ве Молиме да се врати на стоки со добра состојба и оригинално пакување.

Бренд Име:
boma.ltd
боја:
K
Број На Модел На:
За HP 952
Тип:
Други
Производи:
Pinthead/Млазницата/Глава За Печатење
Тип:
глава за печатење на hp
боја:
К C Y M
Модел На Печатач:
За HP Officejet Pro 7740 8210 8216 8702 8710 8720 8740 8715 8730
Кертриџ модел 1:
HP952 953 954 955
Кертриџ модел 2:
За HP 952 953 952XL 953XL
Функција:
100% Нови Оригинални Глава За Печатење = Никогаш Не Користете
MOQ:
1 Компјутер
Олово Време:
1-3 работни дена по плаќање
Глава За Печатење Модел:
J3M72-80004
R

Производи во категоријата