.

.

3D Orangutan alpaca моделот печатење на патнички багаж куфер заштитна маска водат водоотпорен преносни багаж опфаќа ветер: маска

3D Orangutan alpaca моделот печатење на патнички багаж куфер заштитна маска водат водоотпорен преносни

DEN 734.00
DEN 1005.12
-27 %
Достапност


Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе !!!!!!!
Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе !!!!!!!
Сите клиенти, ве молиме да не изберете погрешен .МОРА да се ВИДИ јасно Опис.Сликите се само за референца и покажува на екранот на Поклопецот .

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Бренд Име:
AnyFocus
Објектот Висина:
62cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Број На Модел На:
002
Материјал Состав:
97%полиестер+3%spandex
Објектот Ширина:
1cm
Главен Материјал:
Полиестер
Патување Додатоци:
багаж маска
Објектот Должина:
45cm
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Големина на:
45*62cm/50*74cm/65*80см
R

Производи во категоријата