.

.

Патнички Багаж Додатоци Животинско Коњ Печати Дебели Еластична Водат Водоотпорен Куфер Заштита За 18-30 Инчен Количка Случај

Патнички Багаж Додатоци Животинско Коњ Печати Дебели Еластична Водат Водоотпорен Куфер Заштита За 18-30

DEN 717.00
DEN 1103.52
-35 %
Достапност


Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!
Патнички Багаж Додатоци Животинско Коњ Печати Дебели Еластична Водат Водоотпорен Куфер Заштита За 18-30 Инчен Количка Случај
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.
Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.
Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.

Тип На Објект:
Патување Додатоци
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Бренд Име:
Dispalang
Патување Додатоци:
Багаж Коли
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
66inch
Објектот Тежина:
200g
Објектот Ширина:
2inch
Материјал Состав:
97%полиестер+3%spandex
Објектот Висина:
48inch
Број На Модел На:
Количка случај маска
Мали Димензии:
48*66cm за 18-22 инчен случај
Средната големина:
50*72cm за 22-26 инчен случај
Голема Големина:
68*84cm за 26-30 инчен случај
Стил:
Мода/капаци
Водоотпорен:
Yes
Функција:
Заштитна торба куфер
куфер:
Патент
Затворање Тип:
на polybag за секое парче
is_customized:
Yes
Точка име :
багаж заштитник
R

Производи во категоријата