.

.

нема мирис целосно опкружен Посебен автомобил патосници носат-отпор не се лизга теписи водоотпорен килими за RenaultKoleos

нема мирис целосно опкружен Посебен автомобил патосници носат-отпор не се лизга теписи водоотпорен килими

DEN 8954.00
DEN 13776.00
-35 %
Достапност


Специјални патосници за Renault Koleos
За производ во боја :
Кога ќе нарачате, ќе треба да оставите порака да ни каже : што треба производ во боја и на вашиот автомобил модел , ќе испрати овој производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме!
Боја избори 1 : Црна
Боја избори 2 : Беж
Боја избори 3 : Браун
Детали за производот :

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
135
Патосници Тип:
Мат Кожа
Специјални Функции:
носат-отпор ,трајни ,водоотпорни ,Лесно да се исчисти,не се лизга
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Висина:
35
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Објектот Ширина:
60
Материјал Тип:
вештачка кожа
Име На Модел:
377
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Автомобил Направи:
Погоден за Рено Koleos
Материјал Тип:
Влакна кожа
Боја избори 1:
Црна
Боја избори 2:
Беж
Боја избори 3:
Браун
Производот Количина:
2 реда душеци (5seats автомобил патосници)
Вид На Налепница:
автомобил душеци
R

Производи во категоријата