.

.

Мажите Патни Торби 2018 Нов Стил Преносни Голем Капацитет Викенд Рака Торба X156 30% ПОПУСТ ГОЛЕМИНА:40x 25x 18cm

Мажите Патни Торби 2018 Нов Стил Преносни Голем Капацитет Викенд Рака Торба X156 30% ПОПУСТ ГОЛЕМИНА:40x

DEN 951.00
DEN 1358.40
-30 %
Достапност

Боја : Како на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики . Ако не сте задоволни со објектот по прими.Целосно име : Ако сте руски купувачот. Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Ние може да поминат 20 дена, како време на испорака, бидејќи на пристаништето на дестинацијата и други фактори Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме контактирајте со нас активни . Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.84 инчен x 7 инчен
Мора да се обрне внимание На следните состојби :
1. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Мажите Патни Торби 2018 Нов Стил Преносни Голем Капацитет Викенд Рака Торба X156 30% ПОПУСТ ГОЛЕМИНА : 40x 25x 18cm
Производ Состојба : 100% Нов Топла продажба
Производ Стил : Патување Duffle Торба За Пакување На Коцки Weekender Торба Патување Мажи Жени Багаж Патни Торби Виткање Торба
Пакување : 1 парче во кеса ДИМЕНЗИИ : 40cm x 25cm x 18cm ≈ 15.7 инчен x 9.

Тип На Објект:
Патни Торби
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Објектот Висина:
25cm
Објектот Тежина:
480g
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Oxford
Бренд Име:
IMOK
Имаат Drawbars:
No
Објектот Должина:
40cm
патна торба:
Патување Duffle
Материјал Состав:
Најлон
Пол:
Мажи
Објектот Ширина:
18cm
Број На Модел На:
X156
Повод:
Разноврсна
Име На Производ:
мажите патни торби
Објектот:
патна торба
бидат погодни 1:
Патување Totes
бидат погодни 2:
Патување Duffle
Пол:
Унисекс
бидат погодни 3:
патување пакување коцки
Карактеристики:
Виткање торба
бидат погодни 5:
жените патни торби
oxford торба:
патна торба duffle
Стил:
Европски и Американски Стил
R

Производи во категоријата