.

.

100pc Персоналните Врежани ви Благодариме ЗА СПОДЕЛУВАЊЕ на НАШИОТ СПЕЦИЈАЛЕН ДЕН Свадба Ознаки Круг Круг Дрвени Свадба Булчински Ознаки 54-58mm

100pc Персоналните Врежани ви Благодариме ЗА СПОДЕЛУВАЊЕ на НАШИОТ СПЕЦИЈАЛЕН ДЕН Свадба Ознаки Круг

DEN 1119.00
DEN 1216.32
-8 %
Достапност

Ако цел е итна, ве молиме љубезно ве молиме да одберете други пораки(ПРОЗОРЦИ, EMS, DHL, FEDEX), обично други mail само треба 5-7 работен ден
Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
Повратни информации :
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.
Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Во исто време, е-пошта следење Бр. ние ќе ви даде позитивен одговор наскоро.Состојба : Нова Боја : Природна Боја Круг Serration Кол : 58mm, дебелина 3мм
Круг Кол : 54mm, дебелина 3мм
Pakcage : 100pcs Дрво Ознаки+100pcs Јута String
кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете :
1 : името и Свадба датум или mark она што би сакал да се направи,
2 : исто Така pls дозволете ми да знам букви фонт.
Answer : ___________________________ Note : оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.(Ако donot оставите порака,
ние само ќе го направи на фонт се покаже како фото)
· Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : овие занаети може да се разликува малку во бои и форми, како резултат на природни материјали
· Одлично за Chirstmas фестивал,Облека, додатоци,Кроења,
Декорација,Капи,Чанти,Свадби,Празници, Занаети, Scarfs,
Лента,Бележник занаети одлуки и други проекти!
Спецификации :
Ние прифаќаме микс цел, Вкупно цел износ повеќе од $200 ќе ги ажурира превозот начин да EMS/DHL(3-7days).

Големина:
thank you design, your design
Број На Модел На:
AX1920
Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Партија,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба
Бренд Име:
WDLOVED
is_customized:
Yes
Шема:
Писмо
Материјал:
Дрво;Дрвени
R

Производи во категоријата