.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+20PCS, Срцето Мерење Лента за Скролување Прстен Услуги,Бебе Туш, Свадба Услуги,Партија Подароци,Роденденски Подароци,Партија Услуги

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+20PCS, Срцето Мерење Лента за Скролување Прстен Услуги,Бебе Туш, Свадба Услуги,Партија

DEN 1811.00
DEN 1968.00
-8 %
Достапност

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 6 дена откако вашата уплата е завршен.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
бебе туш корист подарок и рекламирање материјали за guest Measure До Некои Љубов Срцето Лента Мерка Услуги за Свадба Партија Нешта Роденден Подароци услуги 20pcs/многу
Гостите можат да ја "измери до некои љубов", со овие срце облик на лента мерки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Презентира во јасна кутија означени со "ЉУБОВ" и украсени со розова и пастелни срца и завршен со бел сатен лак. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Повод:
Роденден,Годишнина,забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Децата Ден
Шема:
Никој
Број На Модел На:
KS
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Материјал:
Пластични
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата