.

.

Божиќ Пантомимичари Партија Cosplay Зајакот Маска Секси Ропство Bunny Долги Уши Карневал ноќта на Вештерките Костим Партија Маска за деца возрасни

Божиќ Пантомимичари Партија Cosplay Зајакот Маска Секси Ропство Bunny Долги Уши Карневал ноќта на Вештерките

DEN 685.00
DEN 729.12
-6 %
Достапност


4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
Божиќ Пантомимичари Партија Cosplay Зајакот Маска Секси Ропство Bunny Долги Уши Карневал ноќта на Вештерките Костим Партија Маска за деца возрасни
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски PVC ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн. Нашите клиенти од целиот свет.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природни ПВЦ
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Надвор услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

Тип:
Партија Маски,Негативец Шега
Покрива Област:
Полно Лице
Број На Модел На:
КМ-1496
Бренд Име:
Kteam
Повод:
Ноќта на вештерките
Маска Материјал:
ПВЦ
Возрасна Група:
Возрасни лица
R

Производи во категоријата