.

.

6PC Паркинг Сензори 39680-SHJ-A61 за Хонда CRV, Одисеја 39680SHJA61 бесплатен превозот Авто Сензори, Ултразвучно Сензор, Сензор Автомобил

6PC Паркинг Сензори 39680-SHJ-A61 за Хонда CRV, Одисеја 39680SHJA61 бесплатен превозот Авто Сензори,

DEN 2554.00
DEN 2688.00
-5 %
Достапност


Објектот се вклучени :
6 x Паркинг Сензори ВКУПНО 6 PC/1 ПАКЕТ Компатибилен Со :
Одговара За Хонда Одисеја 2005-2009
Одговара За Хонда CR-V 2004-2013

OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
мешавина abs
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
39680-SHJ-A61
Тип:
Видлив
Разговор Опсег:
50
1:
Паркинг Сензор PDC За Хонда, CR-V/Хонда Одисеја ОЕМ 39680-SHJ-A61
2:
Пред Задните Копија Паркинг Агол Сензор Хонда CRV ОДИСЕЈА
3:
PDC Паркинг Сензори Одговара за Хонда 05-10 Одисеја 2004-2013 CRV
4:
Пред Задни Паркинг Копија Сензор за 2005-2010 Хонда Одисеја
5:
Паркинг Сензор PDC За Хонда, CR-V/Хонда Одисеја
6:
Пред &Задните Копија Паркинг Сензор PDC
7:
За Хонда 05-10 Одисеја 04-13 CRV PDC Паркинг Сензори
8:
39680-SHJ-A61
Паркинг Сензор За Положба:
39680SHJA61
10:
Висок квалитет на PDC Паркинг Сензори
R

Производи во категоријата